Atrakcje

Atrakcje są najważniejszymi punktami naszego Festiwalu. Każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie i będzie mogło podzielić się swoją pasją z grupa takich samych entuzjastów. Nasz szeroki program zakłada że pojawią się:

Pokazy i Konkurs COSPLAY – czym jest cosplay nie musimy Wam pisać , ale będzie to na pewno jeden z najbardziej widowiskowych punktów.

Pokazy i Konkurs K-POP – nasz festiwal otwarty jest na całą kulturę Azji, a czym byłby taki Festiwal bez jednego z najpopularniejszych punków jakim jest K-POP. Poznacie zespoły, zobaczycie ich występy i sami będziecie mogli wziąć udział w tej doskonałej zabawie.

Konkursy – nie zabraknie też konkursów, w których będziecie mieli szansę wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Szukajcie informacji o konkursach w swoich ulubionych działach.

Pokazy kultury wschodu – wśród wielu zaproszonych gości będziemy mieli prawdziwych specjalistów, w swoich dziedzinach, którzy z chęcią przedstawią swoje umiejętności podczas specjalnych pokazów.

Warsztaty – najlepsi z najlepszych będą także organizować dla Was Warsztaty, dzięki którym poznacie tajniki powstawania różnych rzeczy, a także zdobędziecie wyjątkowe umiejętności.

A poza tym czeka na Was masa innych punktów, takich jak:

Prelekcje, Spotkania, Turnieje, Larpy, K-Drama i wiele innych atrakcji.

 

Chcesz dodać także swój punkt do programu? Zgłoś go tutaj.

Już teraz kup bilet i baw  się razem z nami!